Hakkımızda

Herkese selam, biz bilgitane.com adresi olarak çalışmalarımıza hızlı bir şekilde başlama kararı aldık. Önceliğimiz doğru bilgiye hızlı ve pratik bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktır Bu yolculuğumuzda yemek tariflerinden tutunda, ekonomiye, güncel bilgilere pek çok konu başlığında size doğru bilgi vermeye devam edeceğiz. Uzunca bir süre forum olarak çalışmalarına devam eden bilgitane sitesi yaptığı son yeniliklerle birlikte artık bir blog olarak çalışmalarına devam etmeyi amaçlamaktadır.

Önceliğimiz Nedir

Doğru olan bilgiye pratik ve kısa süre içerisinde ulaşmanızı amaçlıyoruz. Bu konuda her geçen gün farklı adımlar atıyor ve çalışmalarımıza bu yönde devam ediyoruz.

Nelerden Bahsedeceğiz

Güncel olan tüm konulardan, ulaşım, ekonomi, şehir hayatı, tatil, psikoloji ve tabi ki olmazsa olmazımız edebiyat olarak çalışmalarımıza devam etmeyi amaçlıyoruz.

Nerelerdeyiz

Şu an için sadece bu forum olarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Yalnız kısa bir süre içerisinde çalışmalarımıza hem forum hem de tüm sosyal medya mecraları ile devam edeceğiz.

Sonrasında

Devamlı olarak güncel kalmayı, geleceğe güvenle bakmayı, sizinle birlikte büyümeyi amaçlamaktayız. Bu çıktığımız yolda cepbilgi.net adresini ve yazarlarını yalnız bırakmazsanız bizi memnun edersiniz…