9 ay önce
9 ay önce

absent without leave Türkçesi Nedir

Türkçe İngilizce sözlük yazmaya devam ediyoruz. En çok aratılan ve anlam karmaşası bulunan kelimeler hakkında bilgi sahibi olmak için adresimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Aşağıda bulunan kelimelerin tam karşılıklarına göz atarak aklınıza takılan her türlü soru işaretinin cevabına ulaşabilirsiniz.

Sizden gelen yorumların bizim için son derece önemli olduğunu belirtmek isteriz.

absent without leave Türkçesi Nedir

→ izinsiz

absent Türkçedeki Tüm Anlamları Hakkında

olmayan,gelmeyen,iştirak etmeyen,yok,gaip,namevcut,dalgın,ilgisiz

absent-minded Kelimesinin Anlamı (Türkçe)

dalgın,huşsuz,unutkan,fikirli

absent-mindedly Sözlük – Türkçe İngilizce

huşsuz,dalgın,huşsuz hâlde,dalgın hâlde

absent-mindedness Türkçedeki Anlamı Hakkında Bilgi

dalgınlık,huşsuzluk,unutkanlık

absentee Türkçesi ve Anlamı Nedir Bilgi

bulunması gereken yere gelmeyen kimse,devamsız,iştirak etmeyen (şahıs),icazesiz giden (asker),özürsüz işe gelmeyen (adam)

absenteeism Bütün Anlamları Hakkında Bilgi

mazeretsiz gelmeme, devamsızlık

absentminded Türkçesi İle İlgili Bilgiler

dalgın

Sizin bu konu hakkında yorumlarınızın bizim için son derece önemli olduğunun altını çizmek isteriz.

Sözlük Neden Yazılmalı

Sözlük gençlerin daha fazla güncel bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Teknolojinin gelişmesi gençlerin sözlüğe ve doğru bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamanın önündeki en büyük engel olmuştur.
Bu durumun bilincinde olarak doğru olan bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamak amacıyla çalışmalarımıza var gücümüzle devam ediyoruz.
İngilizce öğrenmenin pek çok farklı yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemlerden bazıları günümüzde uygulanmasa da bizim gibi gramer kitaplarından çalışan kişiler için bu durum biraz değişkenlik gösterebilir.
Sizler de doğru bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmak ve kesintisiz bir şekilde İngilizce konuşmaya başlamak için bu metotları uygulayarak devam edebilirsiniz. Bu konuda pek çok çalışma ve internet üzerinden sunulan pek çok farklı bilgi yer alır.
Daha detaylı bilgiye daha hızlı bir şekilde ulaşmak amacıyla bu konu başlıklarının değerlendirilmesi de son derece önemli olacaktır.
Bizimle beraber tüm bu seçeneklere göz atmak ve İngilizce öğrenmenin önünde yer alan engelleri kaldırmak için adresimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.
Daha detaylı bilgi sahibi olmak adına sizleri de kaliteli olan bilginin adresine davet ediyoruz.

Paylaşın