11 ay önce
11 ay önce

abridged Kelimesinin Türkçe Anlamı

Farklı kelimelerin anlamları hakkında hızlı bir şekilde bilgi sahibi olmak adına sadece adresimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Sizin için her gün güncel ve farklı kelimeler hakkında bilgi vermeye devam ediyoruz.

Dilerseniz aşağıda sizler için yer verdiğimiz cevaplara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi sahibi olmak ve yorumlara hızlı bir şekilde ulaşmak için adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

abridged Kelimesinin Türkçe Anlamı

→ kısaltılmış

abridgement Türkçe Anlamı Nedir Sözlük

kısaltma,özetleme,özet,azalma,kısalma

abridgment Türkçe Sözlük Karşılığı Nedir

kısaltma, özetleme, kısaltılmış oyun/öykü/kitap

abroad Tam Olarak Ne Anlama Gelmektedir

taşra,taşrada,çet elde,yurtdışında,hariçte,haricî ülkede,çet ele,yurtdışına,harice,haricî ülkeye,geniş bir alanda,her yerde,her tarafta,çölde,bayırda

abrogate Anlamı Hakkında Bilgi (Türkçe)

yürürlükten kaldırmak,kaldırmak,lağvetmek,feshetmek,son vermek,iptal etmek

abrogation Türkçesi Nedir

yürürlükten kaldırma, iptal

abrupt Türkçedeki Tüm Anlamları Hakkında

dik,baş aşağı,ters,beklenmedik,gözlenilmez,gözlenilmeyen,birden,ani,gafıl,keskin,göbüt,kaba,terbiyesiz,sıldırım,sıldırımlı,yalçın

abruptly Kelimesinin Anlamı (Türkçe)

gözlenilmeden,ansızın,gafleten,birdenbire,terslikle,keskin,kırık kırık,kesik kesik,rabıtasız

Lütfen konularımız hakkında yorum yapmayı unutmayın.

Sözlük Yazarken Nelere Dikkat Ediyoruz

Bizim gibi eskiden dil öğrenmek için çabalayan insanlar için bu konunun son derece önemli olduğunu belirtmek isteriz. Eğer sizde dil öğrenmek ve etkili bir şekilde konuşmak isterseniz biraz çaba sarf etmeli ve sözlük üzerinden bu çalışmalarınızı güncel tutmalısınız.
Zaman içerisinde insanın etkisini görecek ve hızlı bir şekilde öğrenmeye başlayacaksınız.
Dün olduğu gibi yarında bütün kelimelerin anlamını güncel ve hızlı bir şekilde öğrenmeniz için var gücümüzle çalışmalarımıza devam edeceğiz.
Kaldığınız takıldığınız yerde adresimizi ziyaret edebilir yada tüm bu konu başlıkları ile ilgili yorum yazabilirsiniz.
Bizim önceliğimiz ise sizden aldığımız güç ile hızlı bir şekilde bu konu başlıkları hakkında detaylı bilgiye ulaşmanızı sağlamaktır. ”
Sözlük gençlerin daha fazla güncel bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Teknolojinin gelişmesi gençlerin sözlüğe ve doğru bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamanın önündeki en büyük engel olmuştur.
Bu durumun bilincinde olarak doğru olan bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamak amacıyla çalışmalarımıza var gücümüzle devam ediyoruz.
İngilizce öğrenmenin pek çok farklı yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemlerden bazıları günümüzde uygulanmasa da bizim gibi gramer kitaplarından çalışan kişiler için bu durum biraz değişkenlik gösterebilir.
Sizler de doğru bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmak ve kesintisiz bir şekilde İngilizce konuşmaya başlamak için bu metotları uygulayarak devam edebilirsiniz. Bu konuda pek çok çalışma ve internet üzerinden sunulan pek çok farklı bilgi yer alır.
Daha detaylı bilgiye daha hızlı bir şekilde ulaşmak amacıyla bu konu başlıklarının değerlendirilmesi de son derece önemli olacaktır.
Bizimle beraber tüm bu seçeneklere göz atmak ve İngilizce öğrenmenin önünde yer alan engelleri kaldırmak için adresimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.
Daha detaylı bilgi sahibi olmak adına sizleri de kaliteli olan bilginin adresine davet ediyoruz.

Etiketler :
Paylaşın