9 ay önce
9 ay önce

about time Sözlük – Türkçe İngilizce

Bizler bilgitane adresi olarak en güncel ve en ayrıcalıklı bilgiye ulaşmanız için var gücümüzle çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Sizin için farklı kelimelerin iki dilde de anlamlarına yer vererek çalışmamıza devam etmeye çalıştık.

Sizden gelen yorumların bizim için son derece önemli olduğunu belirtmek isteriz.

about time Sözlük – Türkçe İngilizce

→ (it is ~) vakittir,vakit çatıyor,kurtarıyor

about to come Türkçedeki Anlamı Hakkında Bilgi

gelmek üzere

about Türkçesi ve Anlamı Nedir Bilgi

hakkında,üzerine,dair,doğrusunda,değişli,baresinde,şuraya buraya,çevresinde,etrafına,etrafında,ötede beride,şurada burada,üstünde,yanında,devresinde,civarında,yakınlarında,yakınında,buralarda,şuralarda,sıralarda,sularında,aşağı yukarı,yaklaşık,takriben,tahminen,muhiten,aksi yöne,geriye,hemen hemen,neredeyse

aboutface Bütün Anlamları Hakkında Bilgi

geriye dönüş, çark

above all Türkçesi İle İlgili Bilgiler

her şeyden çok,her şeyden önce,en önemlisi,en evvel,esas itibarı ile,bundan ilave,bundan başka

above board Türkçesi Nedir – Çeviri

açık ve dürüst

above ground Kelimenin Anlamı Nedir | Bilgi

yeryüzünde, toprağa gömülmemiş

above par Tüm Kelimenin Anlamı Nedir Bilgi

başa baştan yukarı, paritenin üstünde

Sizin bu konu hakkında yorumlarınızın bizim için son derece önemli olduğunun altını çizmek isteriz.

Sözlük Yazımı Hakkında Püf Noktalar

Bizim gibi eskiden dil öğrenmek için çabalayan insanlar için bu konunun son derece önemli olduğunu belirtmek isteriz. Eğer sizde dil öğrenmek ve etkili bir şekilde konuşmak isterseniz biraz çaba sarf etmeli ve sözlük üzerinden bu çalışmalarınızı güncel tutmalısınız.
Zaman içerisinde insanın etkisini görecek ve hızlı bir şekilde öğrenmeye başlayacaksınız.
Dün olduğu gibi yarında bütün kelimelerin anlamını güncel ve hızlı bir şekilde öğrenmeniz için var gücümüzle çalışmalarımıza devam edeceğiz.
Kaldığınız takıldığınız yerde adresimizi ziyaret edebilir yada tüm bu konu başlıkları ile ilgili yorum yazabilirsiniz.
Bizim önceliğimiz ise sizden aldığımız güç ile hızlı bir şekilde bu konu başlıkları hakkında detaylı bilgiye ulaşmanızı sağlamaktır. ”
Sözlük gençlerin daha fazla güncel bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Teknolojinin gelişmesi gençlerin sözlüğe ve doğru bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamanın önündeki en büyük engel olmuştur.
Bu durumun bilincinde olarak doğru olan bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamak amacıyla çalışmalarımıza var gücümüzle devam ediyoruz.
İngilizce öğrenmenin pek çok farklı yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemlerden bazıları günümüzde uygulanmasa da bizim gibi gramer kitaplarından çalışan kişiler için bu durum biraz değişkenlik gösterebilir.
Sizler de doğru bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmak ve kesintisiz bir şekilde İngilizce konuşmaya başlamak için bu metotları uygulayarak devam edebilirsiniz. Bu konuda pek çok çalışma ve internet üzerinden sunulan pek çok farklı bilgi yer alır.
Daha detaylı bilgiye daha hızlı bir şekilde ulaşmak amacıyla bu konu başlıklarının değerlendirilmesi de son derece önemli olacaktır.
Bizimle beraber tüm bu seçeneklere göz atmak ve İngilizce öğrenmenin önünde yer alan engelleri kaldırmak için adresimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.
Daha detaylı bilgi sahibi olmak adına sizleri de kaliteli olan bilginin adresine davet ediyoruz.

Paylaşın