9 ay önce
9 ay önce

abbreviator Bütün Anlamları Hakkında Bilgi

Türkçe İngilizce sözlük yazmaya devam ediyoruz. En çok aratılan ve anlam karmaşası bulunan kelimeler hakkında bilgi sahibi olmak için adresimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Sizin için farklı kelimelerin iki dilde de anlamlarına yer vererek çalışmamıza devam etmeye çalıştık.

Sizden gelen yorumların bizim için son derece önemli olduğunu belirtmek isteriz.

abbreviator Bütün Anlamları Hakkında Bilgi

→ kısaltan,ihtisar eden (adam)

ABC Türkçesi İle İlgili Bilgiler

alfabe,elifba,elifba kitabı,başlangıç,esas

ABC-book Türkçesi Nedir – Çeviri

elifba kitabı

abc’s Kelimenin Anlamı Nedir | Bilgi

abece, alfabe, bir şeyin temeli, abc’si, a’sı b’si c’si

abdicate Tüm Kelimenin Anlamı Nedir Bilgi

tahttan çekilmek,terki saltanat etmek,saltanattan çekilmek,hakkından vazgeçmek,el çekmek,boynundan atmak,bırakmak,feragat etmek,imtina etmek

abdication Türkçe Karşılığı Nedir

tahttan vazgeçme,çekilme,hakkından vazgeçme,el çekme,imtina etme,üzerinden atma,üzerinden götürme (mesuliyeti,vazifeyi,vs.)

abdomen Türkçedeki Anlamı Nedir

karın,karın boşluğu,karıncık

abdominal cavity Kelimesinin Türkçe Anlamı

karın boşluğu

Sizin bu konu hakkında yorumlarınızın bizim için son derece önemli olduğunun altını çizmek isteriz.

Sözlük Neden Yazılmalı

Sözlük gençlerin daha fazla güncel bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Teknolojinin gelişmesi gençlerin sözlüğe ve doğru bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamanın önündeki en büyük engel olmuştur.
Bu durumun bilincinde olarak doğru olan bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamak amacıyla çalışmalarımıza var gücümüzle devam ediyoruz.
İngilizce öğrenmenin pek çok farklı yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemlerden bazıları günümüzde uygulanmasa da bizim gibi gramer kitaplarından çalışan kişiler için bu durum biraz değişkenlik gösterebilir.
Sizler de doğru bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmak ve kesintisiz bir şekilde İngilizce konuşmaya başlamak için bu metotları uygulayarak devam edebilirsiniz. Bu konuda pek çok çalışma ve internet üzerinden sunulan pek çok farklı bilgi yer alır.
Daha detaylı bilgiye daha hızlı bir şekilde ulaşmak amacıyla bu konu başlıklarının değerlendirilmesi de son derece önemli olacaktır.
Bizimle beraber tüm bu seçeneklere göz atmak ve İngilizce öğrenmenin önünde yer alan engelleri kaldırmak için adresimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.
Daha detaylı bilgi sahibi olmak adına sizleri de kaliteli olan bilginin adresine davet ediyoruz.

Etiketler :
Paylaşın